Podnikej (s)právně: Kdy je v podnikání čas na právníka?

Nepotřebuju právníka. U soudu už jsem byl a tu smlouvu si přeci někde stáhnu. Zase tak náročné to přece není.“ Profese advokáta existuje už od dob starověkého Říma. Právní poradenství dávalo smysl tehdy a dává ho i teď. Obzvlášť pokud podnikáte.

Ono to totiž zdaleka není jen o sepsání smlouvy, nebo povídání si se soudci. Je to především o opoře, zkušenostech a nezávislém poradenském pohledu. Nejen to vám dává advokát. A tohle vše se při podnikání hodí. Stejně důležité je si o takovou právní radu říct včas. Včasná právní pomoc totiž šetří jak čas, tak peníze.

Tomuto tématu se věnuje i tento ne příliš tradiční díl podcastu Podnikej (s)právně. Shrnuto a rozebráno je v něm 7 situací ze života a zkušenosti advokáta. Sedm situací, ve kterých, když se při podnikání ocitnete, dlouho neváhejte a svému právníkovi zavolejte. Otálení se totiž může pořádně prodražit.

Poslechněte si, které to jsou. A pokud u vás některá z nich nastala, napište si do smluvino advokátní kancelář s.r.o. o úvodní 20 min nezávaznou telefonickou konzultaci. Během ní zjistíme, co vás trápí a jak vám s tím případně můžeme pomoct. Někdy se stane i to, že už tahle rychlá konzultace vám dám odpovědi, které hledáte.

Napište nám na email ivana@smluvino.cz nebo zavolejte na +420 774 454 924. Domluvíme si úvodní telefonickou konzultaci. Abyste nám mohli lépe vysvětlit vaši konkrétní situaci. Tuto první konzultaci v délce do 20 minut neúčtujeme.

Čerstvé právní tipy v e-mailu. Jednou nebo dvakrát měsíčně.