Živnostníci (OSVČ)

Podnikáte. Uvedli jste svůj podnikatelský nápad do praxe. Vymysleli jste super produkt a dodáváte ho zákazníkům. Anebo se k tomu teprve chystáte. Jenže tím to nekončí. Naopak. Tím to začíná. Musíte řešit marketing, obchod, daně, účetnictví a taky právo.

A na to jsme tady my. Poradíme vám:

1. Když začínáte podnikat.
2. S každodenními právními otázkami vašeho podnikání.
3. Když vaše podnikání roste a měníte jeho nastavení.
4. A když se v podnikání nedaří, pomůžeme eliminovat ztráty.

S právem v podnikání pomáháme živnostníkům (OSVČ), malým a středním podnikatelům (nejčastěji ve formě s.r.o.). Pokud je to potřeba, zapojíme i naše spolupracující daňové poradce. Protože právo jde v podnikání s daněmi mnohdy ruku v ruce.

Klientům nejčastěji radíme v těchto situacích:

• právní a daňové souvislosti v začátku podnikání (jakou formu podnikání zvolit)
• přechod z OSVČ na s.r.o.
• správní řízení u úřadů
řešení sporů a vymáhání pohledávek
• návrhy a revize smluv, jednání o uzavření smluv
• vztahy se zaměstnanci a spolupracovníky

Zvýhodněný balíček 5 hodin právního poradenství pro začínající podnikatele.

Pomůžeme vám s nastartováním vašeho podnikání. Nastavte si své podnikání (s)právně hned na začátku. Balíček si každý podnikatel může zakoupit jenom jednou, a to do 1 roku od zahájení podnikání. Prvních 5 hodin právního poradenství tak budete mít za 50 % naší standardní ceny. Prostě vás to bude stát jen půlku.

Zvýhodněný advokátní paušál

Vaše podnikání už narostlo do slušných rozměrů. Právní otázky řešíte pravidelně, právníka potřebujete každý měsíc pár hodin. Na interního právníka na plný úvazek to ale zatím není. I advokáta si můžete předplatit. Stejně jako volné minuty u vašeho telefonního operátora. Prostě takový paušál na právní poradenství. A vyjde vás to levněji než klasická časová odměna.

Napište nám na email ivana@smluvino.cz nebo zavolejte na +420 774 454 924. Domluvíme si úvodní telefonickou konzultaci. Abyste nám mohli lépe vysvětlit vaši konkrétní situaci. Tuto první konzultaci v délce do 20 minut neúčtujeme.